ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ОСВЕТУ: Звезда сазнала противника у другом колу квалификација за Лигу шампиона (ВИДЕО)

14.07.2021. 17:55

Црвено-бели фаворити, али мора се обратити пажња на великог Вагнера Лава.

Фудбалери Црвене звезде састаће са са Каиратом у другом колу квалификација за Лигу шампиона. Казахстански шампион је након 1:1 у гостима, на свом терену рутински савладао Макаби Хаифу резултатом 2:0.

САМО У МЕРИДИАНУ – УПЛАТИ ДЕПОЗИТ И ОСВОЈИ 10.000 ДИНАРА

МЕГАПРЕОКРЕТ: Донарума стиже у Јувентус (ВИДЕО)

ИЗНЕНАЂУЈУЋИ ТРАНСФЕР: Српски фудбалер се сели у Данску (ФОТО)

Каират је од првог судијског звиждука показао како се игра на резултат. Жуто-црни су се повукли на своју половину и чекали шансу из контранапада. Није било компликовања у њиховим акцијама, углавном су то биле комбинације са максималних 3-4 додавања.

Домаћи су до вођства стигли већ у 10. минуту преко "алфе и омеге" екипе Вагнера Лава. Бразилац је са неколико метара зналачки матирао Џоша Коена.

Коначан резултат поставио је Албиол Абикен у 66. минуту након велике грешке последње линије Макабија.

Тријумфом на свом терену Каират је заказао дуел са Црвеном звездом, а српски шампион имаће велику прилику за освету.

Наиме, Казахстанци су савладали шампиона Србије у првом колу квалификација за Лигу Европе који се одиграо у сезони 2015/16. На Маракани је Каират славио са 2:0, а у Алматију је било 2:1.

Црвена звезда ће гостовати на првој утакмици која је заказана за 21. јул, док ће бити домаћин 28. јула на стадиону "Рајко Митић" од 20 часова и 30 минута.

Финикс води 2:1 у великом финалу НБА лиге против Милвокија, који вечерас (02.30) има шансу да на домаћем терену изједначи резултат у серији. Квота на Милвоки је 1,60, а на Финикс 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Милвоки - Финикс.

20.09.2024. 19:26
СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА СПЕКТАКЛ: Ево како изгледа древни стадион на ком ће играти Партизан (ФОТО+ВИДЕО)

20.09.2024. 22:06
ШТА СЕ СВЕ КРИЈЕ ИЗА СУКОБА ИЗРАЕЛА И ХЕЗБОЛАХА? "Рат" који је жестоко букнуо претходних дана - Нове ликвидације, пејџери, напади на Бејрут и нестанци кључних личности