ЗВЕЗДА МОРА ДА БУДЕ ОПРЕЗНА: Страшна форма потенцијалног ривала у квалификацијама за Лигу шампиона

02.07.2021. 19:40
FK Kairat
ФК Каират / Извор: Фото: Инстаграм printscreen/f.c.kairat

Пукла петарда у Алмати.

Фудбалери Каирата налазе се у све бољој форми како се ближи прво коло квалификација за Лигу шампиона. Актулени шампион Казахстана је у 19. колу тамошњег шампионата убедљиво савладала Атирау са 5:0.

ФУДБАЛ ЈЕ И ЖЕНСКА СТВАР: Станија Добројевић типује и то уз БРУТАЛНЕ КВОТЕ!

РИМ У ПЛАМЕНУ: Погледајте како је дочекан Жозе Мурињо (ВИДЕО)

ОДЛУКОМ ПОТРЕСАО ФУДБАЛСКИ СВЕТ: Тони Крос се опростио од репрезентације!

Каират је посебно расположен пред домачим навијачима пошто је пре Атирауа и Каспиј добио пет комада у мрежи. Победа против Атирауа је добра увертира Каирату за меч првог кола квалификација за Лигу шампиона против Макабија из Хаифе који се игра 7. јула.

Дерби четвртфинала, према последњим информацијама Кевин де Брујне ће играти, Еден Азар неће. Зато је Италија благи фаворит с квотом 2,55 на двојку, кец би на коти 2,95 могао да донесе озбиљну зараду. Погледајте остале квоте Mozzart кладионица за меч Белгија – Италија.

Прво полувреме није наслућивало катастрофу гостију пошто је постгинут само један гол, а стрелац је у 29. минуту био Шушаначев. Међутим, у наставку је Каират потпуно разбио госте. У 57. минуту Канте је дуплирао предност, да би Шушеначев својим другим голом у 59. минуту повисио на 3:0. Аликулов је у 69. минуту оверио победу Каирата, да би у судијској надоканди Хованисјан сам дотукао грогираног противника.

22.09.2024. 11:29
И УЕФА БИЛА НА СТРАНИ ЗВЕЗДЕ, АЛИ НИЈЕ ВРЕДЕЛО: Директор црвено-белих објаснио зашто неће бити навијача у Италији
Navijači FK Crvena zvezda

22.09.2024. 10:50
ПРВЕНАЦ БАЖДАРА! Публика у трансу због мајсторије Србина
Samed Baždar

22.09.2024. 10:22

КО МОЖЕ ДА СЕ МЕРИ СА ПАРТИЗАНОМ? Грчки медији писали оде о црно-белима: Вече које остаје у историји
Željko Obradović, KK Partizan

22.09.2024. 09:31
ЗВЕЗДА КРЕЋЕ У ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Ево где можете гледати меч Дубаија и црвено-белих