УСПЕЛА ГЕНЕРАЛКА: Аргентина убедљива против УАЕ

16.11.2022. 19:42
Fudbalska reprezentacija Argentine
Фудбалска репрезентација Аргентине / Извор: Реутерс

Петарда у Абу Дабију.

Фудбалска репрезентација Аргентине савладала је селекцију Уједињених Арапских Емирата са 5:0 у пријатељском мечу одиграном у Абу Дабију, а Гаучосима је ово била генерална проба пред Светско првенство у Катару.

Турска и Алжир доносе највеће квоте на свету

ЛЕГЕНДАРНИ БРАЗИЛАЦ У СТРАХУ ОД СРБИЈЕ: Имају снажан тим, не плаше се никога

Прелепа Албанка навија ЗА СРБИЈУ! Има један разлог за то, сународници је вређали, а она послала поруку коју МОРА свако да прими (ВИДЕО)

Изабраници Лионела Скалонија су већ у првом полувремену постигли четири гола. Алварес је у 17. минуту довео Аргентину у вођство на асистенцију Месија, да би у 25. Ди Марија волејем затресао мрежу. У 36. минуту је Ди Марија постигао други гол на мечу, да би Меси поставио резултат полувремена у 44. минуту.

У других 45 минута Аргнетинци нису много форсирали, виђен је само један гол, а стрелац је био у 60. минуту Хоакин Кореа. Гаучоси ће први меч у Катару играти 22. новембра против Саудијске Арабије.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Анамарија, девојка Луке Дончића

ТАКО СЕ ТО РАДИ: Сјајан гест фудбалера Марока после Мундијала, новац од награде поделили СИРОМАШНИМА
Fudbalska reprezentacija Maroka

22.12.2022. 19:03
ДЕШАМ ОСТАЈЕ НА КЛУПИ ТРИКОЛОРА? Одлука пада следеће недеље
Didije Dešam

22.12.2022. 18:30
НИЈЕ ДУГО ЧЕКАО ПОСАО: Луис Енрике преузима репрезентацију Бразила?
Luis Enrike

22.12.2022. 16:07
ПРВИ ПУТ ОД КАДА ЈЕ МЕСИ ПОДИГАО ТРОФЕЈ: Огласио се Кристијано Роналдо!
Kristijano Ronaldo

22.12.2022. 15:34
ДА СЕ ЗНА КО ЈЕ ГАЗДА: У Денверу освануо огроман лик Николе Јокића на Арени (ФОТО)
Nikola Jokić

21.09.2024. 08:43
ТАЈМ-АУТ РАДОЊИЋ И ХАЛА СЕ ХВАТА ЗА ГЛАВУ: Бертанс отворено о Дулету и Партизану
Davis Bertans

21.09.2024. 09:13
ЗВЕЗДАШИ НЕ ИДИТЕ У ИТАЛИЈУ: Делијама ДЕФИНИТИВНО забрањен долазак на утакмице против Интера и Милана