КЛИПЕРСИ ДЕЛЕ ЛЕКЦИЈЕ: Теов убод ЗАБОЛЕО Стршљенове (ВИДЕО+ФОТО)

01.01.2018. 09:05
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: Профимедиа

У новогодишњој ноћи НБА одиграно осам мечева.

У новогодишњој ноћи најквалитетније светске кошарке, одиграно је осам мечева. Од српских репрезентативаца на паркету су се нашли Милош Теодосић, Немања Бјелица и Богдан Богдановић. Прва двојица забележили су победе против Шарлота, односно, Индијане, док су Краљеви поражени од Финикса.

КАПИТЕН ОРЛОВА ПРИЗНАО: У Србији ми највише НЕДОСТАЈУ само ОВЕ ствари!

САЛЕ НАЦИОНАЛЕ БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Кошарка ГУБИ смисао, највише због ОВОГА!

Капитен Орлова одиграо је 27 минута у тријумфу Клипова над Стршљеновима (106:98) и за то време постигао осам поена, имао један скок и пет асистенција.

Тим из Калифорније је меч преломио у трећој четвртини. После паузе на коју је Теова екипа отишла са 10 бодова заостатка (42:52), у наставку су заиграли ангажованије и овај период решили убедљивим резултатом 33:14. До краја су успели да сачувају стечену предност и остваре трећу победу у низу.

Код Клиперса најефикаснији је био Лоу вилијамс са 40 поена, док је повратник Блејк Грифин убацио 25 кошева. У пораженом тиму, Кемба Вокер је био испред свих са 30 поена.

КОРАК ДО ПОТПИСА: Репрезентативац Србије се сели у Немачку (ФОТО)

Минесота је у недељном мечу славила у Индијани, а Бјелица је за 17 минута дао четири коша, два пута ухватио лопту и једном асистирао. Вукове је до победе водио Џими Батлер са 26 поена, осам мање дао је Ентони-Таунс.

Сакраменто је већ после прве четвртине потписао капитулацију против гостију из Канаде. Гризлији је тај период решио убедљиво у своју корист (22:36), па је остатак сусрета представљао рутину.

Богдан Богдановић је за 28 минута на паркету постигао осам поена, уз по пет скокова и додавања. Код Мемфиса најефикаснији је био Тајрик Еванс са 26 кошева.

Далас је у Оклахоми остварио четврту узастопну победу, што им је најбољи низ ове сезоне. Харисон Барнс је убацио 24 поена за победничку екипу, а Денис Смит јр је 11 од својих 19 поена постигао у последњих минут и 39 секунди утакмице. Код Оклахоме Расел Вестбрук је остварио трипл-дабл од 38 поена, 15 скокова и 11 assitencija, Пол Џорџ је постигао 25, а Кармело Ентони 21 поен.

Најузбудљивији меч одиграли су Хјустон и Лејкерси. Ракете су тек после продужетка (122:122) савладале Језерџије, уз "дабл-дабл" Џејмса Хардена и Криса Пола. Капитен домаћина постигао је 40 поена, остварио 11 асистенција и два скока. Са друге стране, Пол је дуел завршио са 28 кошева и 10 додавања.

Вашингтон - Чикаго 114:110

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.

ТУЖНА ВЕСТ: Преминуо Небојша Еркић (35)! Будућност се од њега опростила потресним објавом

19.09.2024. 18:27
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју
Vladan Milojević

19.09.2024. 22:02
ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31
ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)