НБА ПЛЕЈ-ОФ: Боби ДРЖАО час у Бруклину! Денверу не вреди ни МАГИЧНИ Јокић! Брутална ОСВЕТА шампиона (ВИДЕО+ФОТО)

19.04.2019. 07:42
Boban Marjanović
Бобан Марјановић / Извор: Профимедиа

Један Србин славио, други туговао.

Кошаркаши Филаделфије победили су Бруклин у гостима 131:115, повели са 2-1 у серији и вратили предност домаћег паркета. Гости су почели меч без повређене прве звезде Џоела Ембилда, који је са клупе у цивилу одгледао први део сусрета, али је његово одуство у потпуности до тада заменио српски центар Бобан Марјановић.

ЛЕ: Српски дерби припао Ајнтрахту! Рутина Арсенала и Валенсије, Челси славио у ГОЛЕАДИ (ВИДЕО)

ТРОФЕЈ НА МАЛОМ КАЛЕМЕГДАНУ: Црвена звезда одбранила титулу шампиона Србије (ФОТО)

ЕВРОЛИГА: ДРАМА у Истанбулу и брејк Жалгириса! Гудурић трагичар, а Обрадовић БЕСАН као РИС (ВИДЕО)

Репрезентативац Србије је меч завршио са 14 поена и осам скокова, за 18 минута проведених на паркету. У прве две четвртине убацио је осам поена и седам скокова, остваривши најбољу плус-минус статистику у плеј-офу. Боби је убацио свих осам слободних бацања, из игре је шутирао 3/5, а док је српски центар био на паркету, предност Филаделфије ишла је и до 15 разлике. На полувремену су Севентисиксерси водили 65:59.

Марјановић је био максималан са линије за слободна бацања, погодивши свих осам шутева, али је почетком последње деонице морао на клупу, због шесте личне грешке.

У победничком тиму најефикаснији је био Бен Симонс са 31 поеном, Херис је додао 29, Редик је постигао 26 кошева, док су код Бруклина доминирали Дианђело Расел и Керис Леверт са по 26 поена.

Сан Антонио је победио Денвер 118:108 и повео у серији са 2-1. Упркос сјајној партији Николе Јокића, који је за 32 минута у игри, меч завршио са 22 поена, 8 скокова и 7 асистенција, Нагетси нису успели да дођу до брејка и врате Спарсима за пораз из првог меча.

ЕВРОЛИГА: Брејк у Москви, Басконија направила ВЕЛИКО изненађење (ВИДЕО)

Сан Антонио је боље отворио утакмицу и диктирали су темпо меча током прве четвртине. Тада се наметнуо Дерик Вајт који је иначе током првог полувремена убацио чак 26 поена. До великог одмора Денвер је успео да се сабере, а највише му је у томе помогла серија 16:0 на старту друге четвртине.

Ипак, нису имали снаге у завршници да се супроставе разгоропађеном домаћину, кога је до победе водио Вајт са 36 поена, док је Дерозан убацио 25. Код гостију из Колорада, Маркус Бизли је био одличан са 20 поена, од тога је погодио пет тројки.

Голден Стејт се реванширао у пуној мери Клиперсима, понизивши их у Лос Анђелесу 132:105. После пропуштене прилике у прошлом дуелу, када су испустили 31 поен разлике, Вориорси су мотивисани ушли у меч, не дозволивши Клиперсима да их ниједног тренутка угрозе.

Утакмица је решена крајем треће четвртине, коју је бранилац титуле решио у своју корист 36:24 и отишао на 33.

СКАНДАЛОЗНО: Учесник ФАРМЕ и познати ПЕВАЧ ВРЕЂАО Звезду у ПОДГОРИЦИ! И то није све ... (ФОТО)

ТОМИЋ ПРЕД ЧЕТВРТИ ЧИН ПОРУЧИО РЕПЕШИ: Нисмо исти!

Ратнике је до тријумфа предводио Кевин Дурент са 38 поена, док је Стеф Кари додао 21 кош. У екипи из Лос Анђелеса, најбољи је био Ивица Зубац са 18 убачених поена.

РЕЗУЛТАТИ:

Бруклин - Филаделфија 115:131

Сан Антонио - Денвер 118:108

Лос Анђелес Клиперс - Голден Стејт 105:132

Погледајте како изгледа навијачица Наполија Марика Фрускио.

ТУЖНА ВЕСТ: Преминуо Небојша Еркић (35)! Будућност се од њега опростила потресним објавом

19.09.2024. 18:27
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју
Vladan Milojević

19.09.2024. 22:02
ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31
ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)