КАЗНЕ ЗА ПОЧИНИОЦЕ У САОБРАЋАЈУ ИЗГЛЕДА ДА УОПШТЕ НЕ ДЕЛУЈУ! Да ли треба пооштрити казнену политику у Србији?
Вожња под дејством алкохола или наркотика, неприлагођена брзина, непрописно претицање, најчешћи су узроци саобраћајних несрећа
Најновији случај који је потресао Србију јесте тај када је возач ударио дечака (9) и његовог брата (4), а након тога побегао са лица места.
Факултет друштвених наука због великог интересовања проширио квоте за упис на Дигиталним медијима и комуникацијама
"ЧУО САМ ПУЦЊЕ, ПА ВИДЕО БОРИСА У ЛОКВИ КРВИ" Комшија открио детаље пуцњаве у којој је ухапшен Шијан - познато стање младића
МАЈКА ГА МОЛИЛА НЕКОЛИКО ПУТА ДА НЕ УЛАЗИ У РЕКУ! Детаљи утапања мушкарца у Дрини
Дечак (9) је у коми, а његов четворогодишњи брат има поломљену бутну кост.
Да насилничка вожња озбиљно угрожава безбедност учесника у саобраћају није новост. Баш као ни то да казне за починиоце, изгледа, уопште не делују. Да ли треба пооштрити казнену политику?
Вожња под дејством алкохола или наркотика, неприлагођена брзина, непрописно претицање, најчешћи су узроци саобраћајних несрећа. Међу погинулима највише је пешака, путника страдалих приликом слетања возила с пута, као и при директном судару.
Стручњаци процењују да су српски друмови међу најнебезбеднијима у Европи. Привођење, казна, одузимање дозволе - све то делује потпуно узалуд у сусрету са стварношћу.
Потез који је згрозио јавност је бег са места несреће у којој су баш на пешачком прелазу покошена два малолетна брата.
Полиција је појачала саобраћајне контроле. Казне су, претходних година, неколико пута пооштрене, али изгледа да ништа не вреди, док се не промени или пробуди свест.