ДУШАНЕ И АЛЕКСАНДРЕ УГЛЕДАЈТЕ СЕ НА ДЕЈАНА: Јовељић срушио Њујорк сити (ВИДЕО)

20.06.2024. 08:04
Fudbalska reprezentacija Srbije
Фудбалска репрезентација Србије / Извор: Србија Данас / Саша Џамбић

Српски нападач и члан Лос Анђелес Галаксија Дејан Јовељић постигао је гол у 41. минуту утакмице МЛС шампионата против Њујорк ситија у којем је њгов тима као домићин славио са 2:0.

Бивши центарфор Црвене звезде затресао је мрежу у завршници првог полувремена после изблокираног шута Бразилца Габриела Пека.

Одмах пошто је поело друго полувреме у 49. минуту, Пек је додао Јовељићу на десни бок, а Србин је асистирао Уругвајцу Дијегу Фагундезу за леп погодак са ивице казненог простора.

На клупи Галаксија седео је још један Србин, голман Новак Мићовић. У супарничком табору, дефанзивац Страхиња Танасијевић одиграо је цело друго полувреме, док нападач Јован Мијатовић није улазио у игру.

Надамо се само да ће попут Дејана и нападачи српске селекције данас против Словеније бити ефикасни.