ЛИГА ЕВРОПЕ: Гризман утишао Лондон, Марсељ близу финала (ВИДЕО+ФОТО)

26.04.2018. 22:57
Mesut Ozil
Месут Озил / Извор: Реутерс

Реванши су следећег четвртка.

Марсељ је лако код куће победио Салцбург (2:0) у првом полуфиналном мечу Лиге Европе и тако стигао на корак од финала у Лиону, које је после првих 90 минута ближе Атлетику него Арсеналу, после 1:1 у Лондону. Тобџије су имале играча више чак 80 минута, али нису успеле то да искористе, па је Атлетико ближи новом европском финалу.

ПРОБЛЕМИ СА ПОВРЕДОМ: Фудбалер Партизана мора на паузу (ФОТО)

НОВИ УДАР НА ВЕЧИТЕ: Партизан и Звезда поново кажњени (ФОТО)

Утакмица у Лондону почела је одлично за Арсенал. Гости су већ у 10. минуту остали са играчем мање, пошто је због друге јавне опомене ван игре морао Шиме Врсаљко. Убрзо после искључења Врсаљка, ван терена је морао и Дијего Симеоне. Тренер Атлетика је жестоко протествовао и добацивао свашта судији, а Клеман Турпан га је послао на трибине. До краја полувремена Арсенал је имао три стоодстотне шансе за гол, али Тобџије нису успеле да савладају Јана Облака

ПОСЛЕ 15 ГОДИНА: Пала медаља за Србију!

Арсенал је коначно повео у 61. минуту. Џек Вилшир је одлично центрирао, а на другој стативи највиши је био Александр Лаказет који је главом послао лопту иза леђа голмана Јана Облака. Лаказет се тако искупио за два неискоришћена зицера у првом полувремену. Уместо да дотуче ривала са играчем више и дуплира предност, Арсенал је дозволио себи да прими гол у финишу. Најбољи стрелац Атлетика Антоан Гризман се нашао на правом месту у право време и постигао гол можда и вредан финала.

ЗВАНИЧНО: Партизан поднео ЗАХТЕВ за УЧЕШЋЕ у Еврокупу! (ФОТО)

Марсељ је на крилима феноменалног капитена Димитрија Пајеа победио Салцбург и стигао на корак од пласмана у финале. Марсељ је повео у 15. минуту, стрелац је био Флоријан Товен, који је лако, са пет метара, главом спровео лопту у мрежу после центаршута Пајеа. Капитен Марсеља је био асистент и код другог гола који је постигао Клинтон Њије, само неколико минута по уласку на терен.

Алимпијевић нудио оставку, а после бламаже против Борца пале казне на Калишу!

ЕВРОЛИГА: Жалгирис први учесник Ф4 у Београду

АРСЕНАЛ - АТЛЕТИКО 1:1

СТРЕЛАЦ: Лаказет у 61. за Арсенал, а Гризман у 81. минуту за Атлетико. СТАДИОН: Емирати у Лондону: ГЛЕДАЛАЦА: 60.000. СУДИЈА: Клеман Турпан (ФРанцуска). ЦРВЕНИ КАРТОН: Шиме Врсаљко (Атлетико) у 10. минуту.

АРСЕНАЛ: Оспина, Бељерин, Мустафи, Косељни, Монреал, Џака, Ремзи, Вилшир, Озил, Велбек, Лаказет.

АТЛЕТИКО: Облак, Лукас, Годин, Хименес, Врсаљко, Коке, Томас, Саул, Кореа (од 75. Савић), Гамеиро (од 65. Габи), Гризман (од 85. Торес).

"ДАБОГДА ИМАО ПА НЕМАО": Био је првак Европе са Манчестер јунајтедом и зарађивао МИЛИОНЕ, а сад је ПИЦА мајстор (ФОТО)

ОЛИМПИК МАРСЕЉ - САЛЦБУРГ 2:0

СТРЕЛАЦ: Товен у 15. и Њије у 63. минуту. СТАДИОН: Велодром у Марсељу. ГЛЕДАЛАЦА: 62.312. СУДИЈА: Вилијам Колум (Шкотска).

ОЛИМПИК МАРСЕЉ: Пеле, Сар, Рами, Густаво, Амави, Лопес (од 60. Њије), Сансон, Товен (од 80. Жермен), Паје, Окампос (од 52. Ангиса), Митроглу.
САЛЦБУРГ: Валке, Улмер, Ћалета-Цар, Рамаљо, Лаинер, Бериша, Волф (од 68. Шлагер), Самасеку, Хаидара (од 81. Јабо), Хванг (од 60. Гулбрандсен), Дабур.

НОВИ ХАОС У ТУРСКОЈ: Бешикташ неће на терен (ФОТО)

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ

ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00
ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)