НИШТА БЕЗ РОНАЛДА: Португалац са пенала донео Јувентусу нове бодове (ВИДЕО)

13.12.2020. 20:49
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Профимедиа

Још једна лоша партија изабраника Андрее Пирла.

Шампион Италије Јувентус остварио је, теже него што се очекивало, нови тријумф у италијанској Серији А. Наиме, "Стара дама" је у утакмици 11. кола поуларног "Калча" савладала Ђенову у гостима са 3:1 (0:0).

СУМИРАЋЕМО УТИСКЕ, АЛИ ПРВО ЖРЕБ: Имамо времена да се добро одморимо за пролећне обавезе

ХРВАТСКА СЕ ОПРАШТА ОД ЛЕГЕНДЕ: Од последица коронавируса преминуо легендарни селектор Ватрених

ЗВЕЗДА НАЧЕЛА БАЧКУ ФЕНОМЕНАЛНИМ ВОЛЕЈОМ: Погледајте МАЈСТОРИЈУ Мирка Иванића (ВИДЕО)

Бјанконери су до бодова дошли са два гола из пенала у последњих 15 минута утакмице, а оба пута стрелац је био Роналдо. Претходно је вођство Јувентусу, после веома "мршавог" првог полувремена донео Паоло Дибала у 57. минуту. Али, само четири минута касније, бивши играч клуба из Торина Стефано Стураро је изједначио.,

Велики јубилеј на овом сусрету обележио је Кристијано Роналдо. Португалац је уписао 100. наступ у дресу Јувентуса и стигао је до 79. гола, уз 19 асистенција. Дакле учествовао је у 98 голова, фасцинантна статистика.

"Стара дама" је новом победом стигао до 4. позиције са 23 бода и три мање од Милана који има меч мање. Ђенова је остала предпоследња са само шест бодова.