НУЛА У ХУМСКОЈ: Јовановић СПАСАВАО Партизан од пораза (ВИДЕО)

01.09.2024. 21:58
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Фудбалери Партизана ремизирали су ове вечери у Хумској, против екипе Војводине, у дербију седмог кола Суперлиге Србије, резултатом 0:0.

Већ у првих 15 минута игре, голман и нови капитен Партизана Александар Јовановић је у пар наврата одличним интервенцијама спасавао мрежу црно-белих,

Најпре, када му је расположени Андрија Радуловић опасно претио, први пут је то било у ситуацији један на један.

Нешто касније је припретио и Вукан Савићевић, па још два пута Радуловић, а можда и најбољу прилику је имао Сери у 44. минуту када се у стилу Сејдубе Суме против Манчестер јунајтеда ослободио Мујакића (тада је у тој улози био Мегвајер), али је и Серијев ударац зауставио сјајни Јовановић.

Троструку измену је извршио стручни штаб Партизана у полувремену, ушли су Трифуновић, Северина и Natho уместо Зубаируа, Калулуа и Ковача и то се врло брзо осетило у игри Партизана. Врло брзо је Северина почео да прети, поготово у 53. минуту, када је голман Војводине Росић сјајно интервенисао, баш као и у 80. минуту.

Тада је Мујакић освојио лопту и запоео напад Партизана, на крају Северина шутира са петнаестак метара, искоса са десне стране, али Росић сјајно реагује.

И на уласку у надокнаду времена још једна Северинина акција и још један добар ударац, али је овога пута Росић врховима прстију избацио лопту у корнер.

С друге стране, претила је и Војводина преко Савићевића, Серија, касније и резервисте Бамиделеа, али су мреже остале нетакнуте. У надокнади времна још две прилике за госте, покушао је и Николић на крају, али опет тај сјајни Јовановић...

Стандингс провидед by Софасцоре

ДОШАО НА МАРАКАНУ ДА НАВИЈА ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Бивши играч Партизана се огласио после победе Бенфике (ФОТО)
Fudbaleri Benfike

19.09.2024. 22:11
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју

19.09.2024. 18:27

ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31
СПАЈИЋ ЖАЛИ ЗА ПРОПУШТЕНИМ: Сабили смо једну Бенфику у 16 метара...
Uroš Spajić

19.09.2024. 21:14

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)