СЕРИЈА А: Душан Влаховић погодио на великом јубилеју Блекија Миленковића (ФОТО)

19.12.2020. 18:25
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Упркос поготку младог Србина, Верона однела бод кући.

Фудбалери Фјорентине су одиграли нерешено, 1:1, са екипом Вероне у утакмици 13. кола Серије А, а стрелац гола вредног бода за Виолу био је српски репрезентативац Душан Влаховић.

РАЧИЋЕВ САЛТО МОРТАЛЕ ПРОТИВ БАРСЕ: Тежак пад, а онда ШОУ - голман ЧУЧНУО и СКИНУО пенал Месију (ВИДЕО)

ХОЏСОН НАКОН СРАМОТЕ ОД ЛИВЕРПУЛА ПЕЦНУО МУРИЊА: "Изгубио је бољи тим"

ТРОТИНЕТОМ НА ТРЕНИНГ: Јапанац дао леп ПРИМЕР другима (ВИДЕО)

Верона је одлично почела меч. Врло рано су стигли до вођства, пошто је већ у 6. минуту прецизан са беле тачке био је Мигел Велосо.

Није дуго прошло, а Фјорентина је изједначила. Са 11 метара, у 19. минуту, гол је постигао српски репрезентативац Душан Влаховић.

Још један члан Орлова, Никола Миленковић, на данашњем мечу је прославио јубилеј. Наиме, млади штопер је одиграо 100. утакмицу у дресу клуба са Артемио Франкија.