СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Изненађење на Крову, Лалатовићева Воша редом ГАЗИ!

23.08.2020. 21:24
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Комплетирано пето коло.

Одиграна су још четири меча петог кола Суперлиге Србије. У два није било победника, док су Војводина и Младост освојили сва три бода.

БИО ЈЕ НА РАДАРУ ПАРТИЗАНА: Несуђено ПОЈАЧАЊЕ црно-белих мења СМЕР! Иде у Лигу петице!

ЈЕДНА ЈЕ МАЈКА: Мбапе у вечерашњем финалу има мотив више да дође до пехара!

КОНАЧНО СТИГАО БЕК: Црвено-бели довели искусног Бразилца! (ФОТО)

Екипа из Лучана је у првом полувремену, тачније у 7. минуту, успела да промаши пенал, па је било неизвесно до самог краја. Ипак, за коначних 1:0 побринуо се Александар Јешић у 80. минуту, који је "грађевинаре" оставио "закуцане" за дно табеле без иједног освојеног бода.

Вождовац и Златибор Чајетина су на "Крову" одиграли нерешено – 1:1. Домаћин је имао значајно већи посед током целог меча, али је Златибор више шутирао. На први гол се чекало све до 69. минута када је судија одлучио да додели једанаестерац гостима, који је реализовао Милан Ђокић. Вредан бод свом тиму, први ове сезоне, донео је Никола Вујновић у 78. минуту утакмице.

Мачва је дочекала Нови Пазар, а резултат тог меча био је 1:1. Домаћин је повео у 11. минуту преко Милоша Зукановића, а велику предност иста екипа је имала од 55. минута када је искључен Абдулаје Сисе због другог жутог картона. Ипак, и са играчем мање Новопазарци су успели да преко Шевкије Ресића дођу до изједначујућег гола.

Фудбалери Војводине славили су минималну победу против Напретка на гостовању у Крушевцу. Новосадски црвено-бели су до тријумфа дошли захваљујући поготку Стефана Ђорђевића у 58. минуту. Изабраницима Ненада Лалатовић је посао био олакшан у финишу, јер је због другог жутог картона искључен Урош Рашковић 11 минута пре краја. Војводина је трећим тријумфом у овој сезони дошла до пете позиције на табели са 11 бодова. Напредак је тренутно 16. са три бода.

/Јешић 80/

Погледајте како изгледа голферка Пејџ Спиранак.

МАЛЕРИМА НИКАД КРАЈА: Велико појачање Барселоне заражено короном! (ФОТО)

ФИНАЛЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Једна ПРОМЕНА у Бајерну, Свеци са НАЈЈАЧИМ снагама НАПАДАЈУ пехар! (САСТАВИ)

НЕ МОЖЕ СВЕ САМ: Јокић добија преко потребну помоћ у борби са Јутом!