ВАТЕРПОЛО ЛИГА ШАМПИОНА: Мађари прејаки за Партизан

25.10.2017. 19:00
VKPart
ВКПарт / Извор: МН Press

Прво коло.

Ватерполисти Партизана доживели су пораз на старту Лиге шампиона. Шампион Србије изгубио је на Бањици поражен од мађарског ОСЦ из Будимпеште 7:11. Многи су очекивали лаку и убедљиву победу искусног састава гостију, за које игра и српски репрезентативац Сава Ранђеловић, али најмлађа екипа у Лиги шампиона је пружила достојан отпор фаворизованом ривалу, Мађари су тек у последњој четврти успели да сломе отпор Београђана!

Борјан направио кикс године, па се извукао на невероватан начин! (ВИДЕО)

У ЗВЕЗДИ НИЈЕ ПРОШАО: Сада га жели Бенфика (ФОТО)

Мађари су много боље ушли у утакмицу и у четвртом минуту повели су 2:0, головима Балаша Ердељија и Саве Ранђеловића. Партизан је успео да смањи предност гостију преко Алаксандра Радановића, али су Мартон Тот и Габор Ковач имали снажан одговор. Резултат од 4:1 за екипу из Будимпеште није наговештавао драматичан наставак, али је Радановић другим поготком успео да задржи црно-беле у игри. Имали су Београђани у другој четвртини и напад за изједначење, али је ОСЦ на полувремену сачувао два гола предности - 6:4. Филип Јанковић и Ђорђе Лазић успевали су да предност гостију сведу на гол заостатка, а најчешћу разлику враћали су Ердељи и Ковач.

УСИЈАЊЕ: Изјава Милана Калинића ИЗНЕРВИРАЋЕ Гробаре до задње паре! (ВИДЕО)

Црногорац Драшко Бргуљан је по други пут на мечу голом донео гостима "плус три", али су црно-бели остатак овог периода одиграли одлично. Лазић и Радовановић постижу два везана поготка за прилазак на 6:7. Последњи период није добро почео за црно-беле. Жолт Јухас је искористио два играча више у базену и пред млад тим Партизана поставио изузетно тежак задатак. Никола Радоњић је први гол на мечу постигао у правом моменту и нешто мање од шест минута пре краја поново вратио заостатак на "минус један". Међутим, био је то последњи трзај Београђана. Ердељи је, после мало одмора, постигао трећи погодак, а одмах за њим се уписао и Ференц Саломон.

ЕВРОЛИГА СЕ НЕ ОДБИЈА: Рајт отишао из Игокее (ФОТО)

Рвачи Спартака и рвачице Црвене звезде победници Купа Србије за 2024. годину
Rvanje

23.09.2024. 15:45
БОЈКОТ: Нико из Црвене звезде није дошао у камп репрезентације у Старој Пазови
Navijači Srbije

23.09.2024. 12:57
УЗ ДОБРО ПОЗНАТУ ПЕСМУ: Партизанови играчи и навијачи прославили ОГРОМНУ победу над Звездом (ВИДЕО)