СВЕТСКА ЛИГА У ВАТЕРПОЛУ: Делфини ПОТОПИЛИ Баракуде. Прлаиновић дао гол одлуке

19.06.2019. 22:10
Andrija Prlainović
Андрија Прлаиновић / Извор: МН Press

Меч другог кола групе Б.

Дерби меч Светске лиге у ватерполу одигран је на отвореном базену СЦ Ташмајдан. У другом колу Б групе састали су се Србија и Хрватска и наши момци су заслужено славили са 11:10. овом победом Србија је обезбедила прво место у групи.

СВЕТСКА ЛИГА: Невреме и прекид на Ташмајдану, Делфини ПОТОПИЛИ Кенгуре

СЕЛЕКТОР САВИЋ БРИЉИРАО ПРЕД МЕЧ СА ХРВАТИМА: Муње и громови су нас спасили, услови су били феноменални

КАТАКЛИЗМА НА ТАШУ: Меч између Србије и Аустралије био ПРЕКИНУТ сат времена, па настављен (ВИДЕО)

Ово је био укупно 31. међусобни дуел ове две селекције. Србија је забележила 17 победа,  три меча је завршено нерешеним резултатом, док је Хрватска славила 11 пута.

Обе селекције су славиле у уводним мечевима. Србија је победила Аустралију са 12:8, док је Хрватска савладала Казахстан 20:4.

ЧЕТВРТА ЧЕТВРТИНА:

8. минут
Кад је тешко ПРЛАИНОВИЋ 11:10, Стојановић добра у одбрани. Србија је победила и обезбедила прво место у групи.
7. минут
Фатовић 10:10
7. минут
Нисмо успели. Искључен Митровић. Меч је готов и за њега. Сада Туцак зове тајм-аут. До краја 99 секунди
7. минут
Јоковић погађа оквир гола и Савић мора да позове тајм-аут
6. минут
Шанса да се опет одлепимо. Имамо играча више. Лоше организован напад
6. минут
Огњен Стојановић израста у хероја 10:9 за Србију
5. минут
Петерац за Хрвате. Филиповић трећи пут искључен. Јоковић (четврти гол) сигуран ново изједначење
5. минут
Гарсија враћа неизвесност 9:8
4. минут
бежи лопта Стефану Митровићу, други везани напад са играчем више не користимо
4. минут
Пралаиновић не користи играча више. Нервоза се мало увукла у наше редове.
3. минут
Гарсија не користи играча више. Блокирао га је Вицо
3. минут
Петерац за Србију. Прлаиновић промашује
2. минут
Леворуку Јоковић смањује на 9:7
1. минут
Нисмо успели да дођемо до три разлике. Ипак, одбранили смо се од контре Хрвата. Стојановић за 9:6

ТРЕЋА ЧЕТВРТИНА:

8. минут
Крај и за Драшевића, али Мандић блокира шут. Остаје 8:6 пред последњу деоницу
8. минут
Петерац за Србију. Крај ни за Бушљеа. Филипови 8:6! Први пут једна екипа има два гола предности
7. минут
Одбранила се Србија, али судије враћају лопту Хрватима. Опет смо се одбранили
7. минут
Србија опет у акцији за прво вођство. МИТРОВИЋ 7:6
6. минут
Милан Алексић доноси шесто изједначење на мечу
5. минут
Искључен је и Стефан Митровић. Јоковић враћа вођство Хрватској
5. минут
Прлаиновић искључен. Туцак зове тајм-аут
4. минут
Вицо покушава шраубом, али Србија никако да поведе
4. минут
Јакшић други пут искључен, али нема гола
3. минут
Огњен Стојановић за 5:5
2. минут
Две одбране Митровића. Поново крећемо у акцију за изједначење. Искључен је Гарсија
1. минут
Искључен Мандић! Митровић брани Гарсији. У контри треће искључење Буљубашића, али ниста од изједначење
1. минут
Пливање нам иде слабе. И трећи пут Хрвати стижу до лопте

ДРУГА ЧЕТВРТИНА:

На одмор се иде резултатом 5:4 за Хрватску. Наши нису успели да поведу, али и највећи заостатак је био један гол
8. минут
Буљубашић постиже погодак 24 секунде пре краја
7. минут
Драшовић други пут искључен. Нема гола. Бане Митровић је спасао Србију. Савић тражи тајм-аут
6. минут
Србија никако да дође до вођства, лоша акција завршена шутем Мандића
5. минут
Филип Филиповић поново доноси изједначење
5. минут
Мајсторија Гарсије 4:3 за Хрватску
4. минут
Искључен Ћук, али одбранила се Србија
4. минут
Коначно гол у другој деоници. Ћук изједначује на 3:3
3. минут
Директно из фаула Мандић постиже гол, али је поништен
2. минут
Пречка Јоковића! Хрвати и даље воде са 3:2
1. минут
Стефан Митровић из изгледне позиције не погађа
1. минут
Поново бржи Хрвати у пливању

ПРВА ЧЕТВРТИНА:

8. минут
Пети узастопни напад Хрвати имају играча више! Опет смо се одбранили
8. минут
Хрвати са два играча мање, али Ћук није погодио
7. минут
Два искључења наших, али смо се одбранили
6. минут
Бушље за ново вођство Хрватске
5. минут
Прлаиновићч изједначује
4. минут
Јоковић 2:1 за Хрватску
3.минут
Милош Ћук поравнава 1:1
2. минут
Гол из петерца за Хрватску Вукићевић
1. минут
Србија није искористила играча више
1. минут
До лопте долазе први Хрвати

Погледајте како изгледа Адела Смајић, ћерка бившег фудбалера Партизана Адмира Смајића.

ДРАМА: Кик-боксер упуцан у својој кући
Mihael Dut

19.09.2024. 21:45
СЈАЈАН СТАРТ: Феноменалан резултат Звезде на старту квалификација за ЛШ
OK Crvena zvezda

19.09.2024. 20:07
Адриана Вилагош номинована за награду "Звезда у успону"
Adriana Vilagoš

19.09.2024. 16:20
OSS ПРЕЛОМИО: Колаковић и Гвидети НИСУ више селектори одбојкашких репрезентација Србије
Igor Kolaković

19.09.2024. 11:15
МАЛО ЈЕ НЕДОСТАЈАЛО ЗА РЕМИ: Бенфика савладала Звезду на Маракани
FK Crvena zvezda

19.09.2024. 18:27
НИЈЕ САМО РОДИЋ ПОВРЕЂЕН: Милојевић ОТКРИО да су још два фудбалера Звезде била ОНЕМОГУЋЕНАда играју
Vladan Milojević

19.09.2024. 22:02
ПРИМИО ЈЕ ГОЛ У СВОЈ УГАО: Ево шта Глазер каже о слободњаку Кокчуа (ВИДЕО)
Omri Glazer

19.09.2024. 21:31
ЛИГА ШАМПИОНА: Звезда са Барсом, Штурном и Лајпцигом на деоби 22. места
Monako - Barselona

19.09.2024. 23:00

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО како ће да изгледа служење ВОЈНОГ РОКА у СРБИЈИ - да ли су телефони НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ?
Vojska Srbije

19.09.2024. 21:11
"Бенфика нема везе с мозгом" Делије жале због пораза, на удару је и Милојевић

19.09.2024. 20:45
СНИМЦИ КОЈИ ЛЕДЕ КРВ У ЖИЛАМА! Руси извршили жесток напад у Курску - Пламен прогутао украјинску дефанзиву (ВИДЕО)