НАЈВЕЋА ТАЈНА ЗЕМУНСКОГ КЛАНА: Где је "НЕСТАО" Нино - МИСТЕРИОЗНА СУДБИНА војника српске мафије (ФОТО)
Од свих припадника некада најмоћније мафијашке организације на Балкану ни данас се ништа не зна о Нинославу Константиновићу, Милану Глишовићу и Селману Хамидовићу.
Тројица припадника злогласног земунског клана, који је разбијен 2003. године у акцији "Сабља" - Нинослав Константиновић, Милан Глишовић и Селман Хамидовић, звани Сека - пуних 16 година успевају да избегну хапшење. Њих тројица су практично једини припадници некада најмоћнијег клана на Балкану о чијој судбини се ни дан-данас ништа не зна.
ЗОРАН МАРЈАНОВИЋ ИЗБЕГАО СМРТ НА ИБАРСКОЈ: Требало је да вози Вука Драшковића, спасло га ЧУДО!
СТРАВИЧАН ЗЛОЧИН: Претукао МАЈКУ и УЈАКА ИНВАЛИДА зато што му нису дали ПАРЕ ЗА ДРОГУ?
Учесник ријалитија СПАСИО ДАВЉЕНИКА после ПУЦЊАВЕ на сплаву: "Тело је ВИРИЛО ИЗ МУЉА, глава је била У ВОДИ"
Неколико сати после убиства премијера Зорана Ђинђића расписана је потерница за "земунцима", али судбина поменуте тројице није у потпуности расветљена, иако су током судских поступака осуђени на дугогодишње робије.
- Највећа мистерија је Нинослав Константиновић, који је осуђен на 35 година затвора. О њему се годинама ништа није знало нити чуло све док у Загребу 2010. није рањен, а потом и ухапшен, у то време такође одбегли припадник клана Сретко Калинић.
Четрнаесторо припадника земунског клана, који су били осуђени на мање затворске казне, одслужило је своје казне, док се њих деветоро, међу којима су сви виђенији припадници групе, и даље налази иза решетака. Припадници клана осуђени су на укупно 445 година робије због 17 убистава, два терористичка напада и четири отмице. О злочинима клана пред судом је сведочило четворо сведока-сарадника, који су некада били део ове групе или су са њом сарађивали.
Пошто су му стављене лисице, Калинић је испричао да је Константиновић убијен још 2003. и да је његово тело закопано на њиви у близини ауто-пута Београд-Загреб.
Полиција је неколико пута прекопавала место које је овај "земунац" означио, али тело Нинослава Константиновића није пронађено и он је и даље званично у бекству и на потерници - објашњава извор.
Друга двојица "земунаца", Милан Глишовић и Селман Хамидовић, мање су познати јавности јер нису били звучна имена некада једног од најјачих балканских кланова. Име Милана Глишовића, међутим, недавно је објављено у медијима, и то после убиства Милана Ђуричића Микија у Јоханезбургу.
- Милан Ђуричић Мики, за којим је Србија такође трагала због учешћа у убиству Жељка Ражнатовића Аркана, убијен је у априлу у Јужној Африци. После његове ликвидације откривено је да је убијен када је кренуо на састанак са Дебелим Микијем, односно Миланом Глишовићем, бившим "земунцем", који је у одсуству осуђен на 32 године затвора. Како се испоставило, овај припадник клана уточиште је нашао у Јоханезбургу, где је почео да се бави бизнисом и наводно је власник неколико фирми - подсетио је извор.
Трећи одбегли "земунац", Селман Хамидовић, звани Сека, наводно није био припадник прве поставе клана, али је са њима учествовао у кривичним делима, због чега је осуђен на 10 година затвора.
АРКАН УОПШТЕ НИЈЕ ТРЕБАЛО ДА БУДЕ УБИЈЕН У "ИНТЕРКОНТИНЕНТАЛУ": Ево шта је био првобитни план!
СКАНДАЛОЗНА ОДЛУКА СУДА: Нападач који је изрешетао љубавницу у пекари ПУШТЕН КУЋИ без електронског надзора!
ЕВРОПСКИ СУД СТАО НА СТРАНУ УБИЦЕ МАЛЕ КАЈЕ (3): Србија мора да плати одштету монструму и силоватељу!
Монструм тукао жену и СЕКСУАЛНО ЗЛОСТАВЉАО ћерке, хтео да их запали, а сад је добио НАЈВЕЋУ КАЗНУ ИКАД ИЗРЕЧЕНУ
Нови детаљи у СЛУЧАЈУ "ТОПЧИДЕР": Генерал Ојданић зна ко је убио гардисте?