Причају да је српски краљ имао с*кс са девојчицом од осам година, а ОВО је права ИСТИНА
Ово је права истина
Поједини медији су претходних дана објавили информације о односу краља Милутина и његове петогодишње жене, краљице Симониде цитирајући наводе малициозног византијског историчара Нићифора Григора да је краљице остала нероткиња након што је краљ конзумирао брак са њом када је имала само осам година.
Како бисмо сазнали праву истину о њиховом браку, контактирали смо историчара Чедомира Антића који нам је појаснио због чега се овакве информације појављују и због чега покушава да се фалсификује историја Срба.
Топовски удар је девојчици (10) скоро разнео грудни кош код Чачка, а ево шта се сада дешава са њом
Ученици ће моћи да упишу ОВУ ШКОЛУ и са НУЛА БОДОВА на малој матури
- Брак са Симонидом био је нормалан за то време, имамо пример да је баба Хенрија VIII његовог оца родила са 13 година. Приче да је краљ Милутин имао секс са девојчицом су потпуне глупости. Имате групу црногорских шовиниста који покушавају да српску историју представе на нетачан начин и читаве књиге су о томе објављене. Ето то је донела слобода и демократија, свака будала може да пише ста хоће - каже за портал SrbijaDanas.com историчар Чедомир Антић.
Антић је нагласио да је у средњем веку у Византији особа била пунолетна са 14 година, као и да су бракови склапани у раној младости и то не само у источном већ и у западном хришћанству.
Заправо краљ Милутин Симониду није оженио због перверзних разлога, већ је у питању био политички брак карактеристичан за средњи век. Важно је напоменути да је Милутин водио изузетно мудру дипломатску политику и са Истоком и Западом, те да је сваки његов поступак био добро промишљен.
Тако је мала принцеза Симонида, коју је византијски цар, њен отац Андроник Палеолог, послао Милутину, била је заправо залог мира. Краљ Милутин је имао посебан однос према женама. Обожавао их је, а Симонида је била тек мало дете. Приликом њиховог првог сусрета, Милутин је, што је било потпуно неуобичајено, сишао с коња и своју нову краљицу дочекао са земље, као какву господарицу, а не своју супругу.
Симонидина судбина била је инспирација многим уметницима, фреска у манастиру Грачаница, Милутиновој задужбини, на којој је лик најмлађе српске краљице је надалеко чувена. Милан Ракић јој је посветио песму "Симонида", а Милутин Бојић драму "Краљева јесен", док је Милорад Б. Протић назвао астероид по њој.