Спасите се БУЂИ - Ево како да осушите веш и током ХЛАДНИХ дана, нема више страха од могуће ВЛАГЕ
Кад дође хладно време, долази питање: "Где и како сушити веш?". Како најчешће нема довољно радијатора за сву гардеробу, а напољу је кишни дан, настаје велики проблем.
У зимским месецима, сушење веша већини представља прави проблем. Сушење је дуготрајно и, на крају, али не и најмање важно, скупо. Употреба радијатора и клима-уређаја није јефтина, а осим тога веш може да мирише на влагу.
Црна СВАДБА је тек ПОЧЕТАК - Због ових ВЛАШКИХ обичаја диже се коса на глави, многи се везују за мртве
Она је за укидање СУРОГАТ МАЈЧИНСТВА - Оливију је родила једна мајка, а одгајила друга, једно сазнање јој скроз мења ЖИВОТ
Овлаживач ваздуха
Једна од главних предности ове методе су много нижи месечни трошкови. Све што треба да урадите је да поставите овлаживач у просторију у којој сушите веш. А, ако користите квалитетан одвлаживач, брзо ћете приметити да се танка одећа суши дупло брже.
Проветравајте и не сушите на радијатору.
Некима је једино решење да веш суше у својим домовима. У том случају веома је важно да направите струјање ваздуха и да редовно проветравате.
На овај начин веш ће се брзе осушити, а тако спречавате стварање буђи у стану. Не сушите веш на радијатору, јер се на тај начин у њему скупљају бактерије, а ризикујете и појаву горе наведене буђи у стану, а то нико не жели.
Мало по мало
Перите мање више у једном прању. Боље је да више пута перете веш, него да све збијете на жици, јер се тако мокра и пуна жица веша неће много брзо осушити. Иако не звучи најекономичније, мокар, збијен веш је предуслов за буђ, тако да је свакако боље да перете више пута на дан, него да бацате ствари које се убуђају.
Србија Данас/ Жена Блиц/ М.Л.