КУП СРБИЈЕ: Бранилац трофеја Партизан рутински славио у Бољевцу (ВИДЕО)

11.10.2017. 15:53
Rtanj
Ртањ / Извор: Фото: ФК Партизан

Меч шеснаестине финала.

Бранилац трофеја Партизан је у шеснаестини финала Купа Србије много теже него што се очекивало победио Ртањ у Бољевцу (3:0), пред више од пет хиљада навијача, већином присталица црно-белих. Изабраници Мирослава Ђукића су у комбинованом саставу, без петорице-шесторице стандардних првотимаца, ипак остварили најважнији циљ и пласирали се у осмину финала.

БОМБА НАД БОМБАМА: Пребогати европски ВЕЛИКАН нуди Звезди МИЛИОНЕ за Боаћија! (ФОТО)

КАДАР НЕВЕРА: Партизан игра у Бољевцу, а голман Ртња не брани у дресу свог клуба! Нећете веровати шта носи! (ФОТО)

Партизан је доминирао од старта меча, шансе редом нису користили Ђуричковић, Сума и Јевтовић, али се на одмор ипак отишло са предношћу црно-белих. Леандре Тавамба је био стрелац у 35. минуту, после одличног центаршута левог бека Милетића.

СВЕ СЕ ТРЕСЕ: Брутална порука руских хулигана Делијама и Гробарима пред Мондијал! (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

МУСЛИН: Биће нових играча на Мондијалу у Русији

У надокнади полувремена, после старта над Ђуричковићем, гости су тражили пенал, али судија Милан Илић из Ћуприје не само да је одмахнуо руком, већ је због приговора казнио везисту Партизана жутим картоном.

Србија после драме добила још 4 ривала на Мондијалу, сви су се питали да ли ће то бити Меси и Санчез! Један је ОТПАО! (ВИДЕО)

Ртањ је најбољу шансу за изједначење имао у 61. минуту, кад је Ђоковић погодио пречку из слободног ударца са 18 метара. Три минута касније домаћи су тражили и пенал, али је главни арбитар само одмахнуо руком, кад је Машић пао између Митровића и Јовичића.

Главни арбитар је међутим у 69. минуту показао на белу тачку, али је свирао пенал за Партизан, пошто је Саша Илић напуцао у руку једног дефанзивца домаћих, а сигуран извођач најстроже казне био је Марко Јевтовић.

МОРАО ПОД НОЖ: Некадашњи Звездин плејмејкер оперисан, ван строја неколико месеци (ФОТО)

Коначан резултат поставио је резервиста Огњен Ожеговић голом у финишу меча, после одличног додавања Јевтовића.

Ђукић је у Бољевцу одмарао Владимира Стојковића, Мирослава Вулићевића, Марка Јанковића и Милана Радина, док је Огњен Ожеговић заиграо у другом полувремену, баш као и Саша Илић и млади Светозар Марковић.

РТАЊ - ПАРТИЗАН 0:3
СТРЕЛЦИ: Тавамба у 35, Јевтовић у 70. и Ожеговић у 85. минуту. СТАДИОН: Градски у Бољевцу. ГЛЕДАЛАЦА: 5.000. СУДИЈА: Милан Илић (Чуприја).

РТАЊ: Милошевић, Ђоковић, Николић, Цокић, Трифуновић, Голубовић (од 53. Ђошевски), Цветковић, Анђелковић (од 72. Петровић), Чауревић (од 49. Машић), Рамадани, Милуновић.

ПАРТИЗАН: Јовичић, Р. Милетић, Остојић (од 88. Марковић), Митровић, Г. Милетић, Јевтовић, Евертон, Ђуричковић, Сума, Соломон (од 60. Саша Илић), Тавамба (од 73. Ожеговић).

ВЕЛИКАН ДОВОДИ ВЛАХОВИЋА: Славни центарфор сматра да је он право решење
Dušan Vlahović

20.09.2024. 11:13
ЗВЕЗДА СЕ ЗАХВАЛИЛА НАВИЈАЧИМА: Најбољи сте на свету! (ФОТО)
FK Crvena zvezda

20.09.2024. 11:12
КО ШИША ТРЕНЕРА: Тадић му је мењао формацију пре меча, а он ништа није приметио
Dušan Tadić

20.09.2024. 10:11
РОДРИ НАЈАВИО ШТРАЈК ФУДБАЛЕРА: Стигао је експресан одговор! Онда морају и плате да буду ниже
Aleksander Čeferin i Lius Figo

20.09.2024. 10:00

Dušan Tadić

ДЕРБИ ЈЕ У ПОНЕДЕЉАК: Познато ко суди дуел 9. кола Суперлиге Србије
Aleksandar Filipović i Šerif Endiaje

20.09.2024. 07:57
ПОЗНАТИ СУДИЈА ТВРДИ: Мајкл Оливер је ОШТЕТИО Црвену звезду и довео је шампиона Србије у незавидну ситуацију
Majkl Oliver

20.09.2024. 08:46
"ЗАСТАВА 2024": "МИГОВИ" И ЈУРИШНИ ХЕЛИКОПТЕРИ НАПРАВИЛИ НЕБЕСКУ ЧАРОЛИЈУ, уследио и ДЕФИЛЕ специјалаца - Вучић на приказу способности Војске Србије у Батајници
Aleksandar Vučić
УЖИВО

20.09.2024. 11:15
"ТАТА, ОН ЈЕ ИМАО ЦРВЕНЕ ОЧИ, ОЧИ ЂАВОЛА" Малишан прескакао тела својих рањених другара бежећи од дечака убице - наставља се суђење за масакр у "Рибникару"
Suđenje za masakr u Ribnikaru

20.09.2024. 11:19
ПОПЛАВНИ ТАЛАС СТИГАО У СРБИЈУ! Пређена граница одбране, ОВАЈ ГРАД налази се пред потопом