ОХИ ЈЕ ФЕНОМЕН Звезда добро загризла, а он - два гола ЗА ДВА МИНУТА! Црвено-бели НЕ СМЕЈУ да га испусте

30.06.2021. 19:48
Ohi
Охи / Извор: Фото: НТБ/СД илустрација

Машина.

Нападач ког жели Црвена звезда, Охи Омоижуанфо (27), наставља са феноменалним партијама. Норвешки голгетер нигеријских корена поново је заблистао у дресу Молдеа.

ДАВАО ГОЛОВЕ РЕАЛУ И АТЛЕТИКУ, А САДА БИ ДА РЕШЕТА У ЗВЕЗДИ: Шпански нападач понуђен црвено-белима (ВИДЕО)

ЗАВРШЕН НОВИ ХРАМ ФУДБАЛА: Погледајте како ће изгледати НАЈМОДЕРНИЈИ СТАДИОН у Суперлиги Србије (ФОТО)

КРСТИЧИЋ СЕ ВРАТИО У ЗВЕЗДУ! Детаљи трансфера ће РАСПАМЕТИТИ ДЕЛИЈЕ

Наиме, Молде је у 10. колу Елитсеријен лиге савладао Стромсгодсет на гостовању резлутатом 3:0, а јунак тријумфа био је снажни нападач.

Доминиканска Република нас је мучила 35 минута, на крају ипак убедљивих 18 разлике за Србију. Против Филипина победа уз хендикеп од -28,5 плаћа се квотом 1,85. Погледајте и остале Mozzart квоте за меч Србија – Филипини.

Омоижуанфо је постигао два гола за свој клуб на Акер стадиону. Мрежу гостију Охи је тресао у 27. и 29. минуту.

Молде се новом победом задржао на челу табеле Елитсеријена са 26 бодова.

Омоижуанфо је феноменално започео нову сезону у Норвешкој, на 11 утакмица постигао је 13 голова уз једну асистенцију.

БОНУС ГАЛЕРИЈА:

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Жозеа Саа.

ДУАРТЕ ПРИЗНАО ПОРТУГАЛЦИМА: Бенфика је заслужено победила
Bruno Duarte

20.09.2024. 09:17
ПОЗНАТИ СУДИЈА ТВРДИ: Мајкл Оливер је ОШТЕТИО Црвену звезду и довео је шампиона Србије у незавидну ситуацију