СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ је пао, али други тим из Бачке је стигао у финишу до бода

28.07.2024. 23:10
Spartak - Čukarički
Спартак - Чукарички / Извор: Youtube printscreen/Arena Спорт ТВ

Одиграна су два меча Суперлиге Србије. Спартак је на свом тернеу ремизирао са Чукаричким (1:1), док је Раднички из Ниша као домаћин славио са 1:0 против ТСЦ-а.

Чукарички је све до 81. минута имао предност и деловало је да тим са Бановог брда иде ка другој победи у сезони, али се капитен Михаило Богићевић Спартака из Суботице постарао да то тако баш и не буде.

Гол за Брђане је дело Ђорђа Ивановића који је у 26. минуту затресао мрежу Суботичана.

Раднички из Ниша је у Лесковцу као домаћин са 1:0 победио ТСЦ. Стрелац јединог гола је био Андреја Стојановић у 52. минуту.

Стандингс провидед by Софасцоре
Није проблем у одбеглим играчима, него у ПИКСИЈУ: Српски народ јасан после НИКАКВЕ ПРЕДСТАВЕ против Данске
Danska - Srbija

08.09.2024. 19:53
РИШАРЛИСОН 2: Србија опет примила гол СПЕКТАКУЛАРНИМ маказицама (ВИДЕО)
Gol Poulsena

08.09.2024. 19:25
ЛИЦЕНЦИРАН ЈЕ И ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Влаховић парафирао уговор до 2029. године
Vanja Vlahović

08.09.2024. 19:15
Дуго, дуго се гледао ВАР: Ништа добро нам није донео - Србија ГУБИ у Копенхагену (ВИДЕО)

08.09.2024. 18:44

(УЖИВО) Данска - Србија 2:0
DAN-SRB
УЖИВО

08.09.2024. 16:56
Полиција привела једног од најпознатијих америчких спортиста (ВИДЕО)

УЖИВО

СРБИЈА ЋЕ БИТИ НА УДАРУ ОВОГ ФЕНОМЕНА! Прете нам незапамћене ОЛУЈЕ, биће ПОПЛАВА и БУЈИЦА
Kiša

08.09.2024. 18:54
РУСИЈА УНИШТИЛА 50 ФРАНЦУСКИХ ВОЈНИКА У УКРАЈИНИ Стравични удар ракете забележен камером - НИСУ ИМАЛИ НИКАКВЕ ШАНСЕ (ВИДЕО)