Од исплативог хобија до УНОСНЕ ЗАРАДЕ: Пчеларство у Србији има ВЕЛИКИ ПОТЕНЦИЈАЛ
Производња меда и других пчелињих производа је занат који се учи у једној сезони, а релативно ниска улагања могу се брзо вратити.
Копредседници Националног тима за препород села Србије министар Милан Кркобабић и академик Драган Шкорић, поводом великог броја заинтересованих за улагање у пчеларство, консултовали су професора Мићу Младеновића, врхунског стручњака за пчеларство и члана Националног тима за препород села Србије и поручују да је одрживи развој пчеларства сигуран и исплатив начин да се покрене успешна производња.
Производња меда и других пчелињих производа је занат који се учи у једној сезони, а релативно ниска улагања могу се брзо вратити.
Пчеларство је повољно за оба пола и различитих нивоа знања, а у њему могу да раде и људи са благим степеном инвалидитета и старији од 50 година.
Србија поседује око 850.000 кошница у стационираним и селећим пчелињацима, а према подацима неких асоцијација пчелара, има око 1.100.000 кошница. Регистрованих пчелара је око 15.000, али се претпоставља да се пчеларством бави око 30.000 домаћинстава.
Штета коју је вирус нанео српском туризму мери се СТОТИНАМА МИЛИОНА ЕВРА
ВЕЛИКО ИСТРАЖИВАЊЕ ТРЖИШТА У ВРЕМЕ ПАНДЕМИЈЕ: Потрошачи упутили ЈАСНЕ ПОРУКЕ компанијама
НАЈНОВИЈА ИНФОРМАЦИЈА: Отказују се сва путовања до 31. маја
Објављено ког ТАЧНО ДАТУМА СТИЖЕ 100 ЕВРА НА РАЧУН! Пријава почиње 15. маја, не заборавите!
ПРОИЗВОДЊА У АПРИЛУ НАЈМАЊА У ПОСЛЕДЊЕ 23 ГОДИНЕ: Оптимизам послодаваца пао на најнижи ниво у историји истраживања