ОТВОРЕН ПРВИ АУТЛЕТ ХРАНЕ: Намирнице јефтиније и до 90%
Да ли вам је икада пало на памет које количине хране се баце, којој је истекао рок, има нека оштећења при паковању или слично?
Цене хране свакодневно расту па се предпоставља да би и одрицања од неких намирница требала бити већа, а да то не мора бити тако показује пример из Загреба, где је отворен оутлет прехрамбених производа.
ТРИ НАЧИНА КАКО ДА СТАВИТЕ СЕБИ "ОМЧУ ОКО ВРАТА": Ово су брзи кредити за кајање натенане!
Како у Србији за 300 динара да добијете 500?
Многи од нас су пробали бројне тактике да уштеде на трошковима за храну, али да ли је могуће уштедети а да то не утиче на квалитет исхране? Сигурно већина нас прибегава проучавању флајера пре одласка у куповину, информисању о акцијама и снижењима, прављењу списка и још много тога.
Да не помињем она чврста обећања о куповини само неопходног, нескретању погледа јер трговци баш оно што желе продати ставе на полице увек у висини очију, а производи на таквим местима продају се и до 30% по вишој цени.
А да ли вам је икада пало на памет које количине хране се баце, којој је истекао рок, има нека оштећења при паковању или слично? У Загребу, на Трешњевачком плацу се на 400 квадратних метара простире оутлет прехрамбених производа.
ОПРЕЗ: Српски маркети пуни бајате хране и пића!
Ради се о продавници јефтине хране коју трговачки центри и фабрике због разних разлога нису успели продати, па су цене и до 90 одсто ниже него у осталим продавницама. На полицама се налази вишак робе, оштећена паковања или производи с оштећењем, на пример крем бананице неправилног облика.
Оутлет има разноврстан асортиман, па можете купити све, почев од сувомеснатих, млечних, кондиторских призвода, па до слаткиша и грицкалица. Оутлет посећују све генерације, нема правила што се година тиче, а у овом случају важи парола ако је јефтино не значи да није квалитетно.